Wentor - Lider kompaktowych kotłów na pellet

Grupa-Kotly-i-piecyki-na-pellet_2(2)

Wybierz swoją drogę ogrzewania

Kotły na pellet czyszczone ręcznie i automatycznie

Obie drogi są bardzo funkcjonalne – zdecyduj, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Wypełnij formularz a my pomożemy Ci dobrać najlepszy kocioł dla Ciebie.

Kotły czyszczone ręcznie

Obsługa to tylko 10 min tygodniowo

Kotły czyszczone automatycznie

Ruszt i wymiennik czyszczony przez kocioł

Kotły na pellet

Nasza firma oferuje kotły na pellet najwyższej jakości. Klientom możemy zaproponować profesjonalne kotły uznanych producentów – Kozlusan i Red. Kotły na pellet wyróżniają się bezproblemowym montażem i pierwszym rozruchem. Sprzęt wystarczy podłączyć i już można cieszyć się przyjemnym ciepłem rozchodzącym się po całym domu. Urządzenia spalają biomasę (pellet), dzięki czemu jest to ekologiczne i bezpieczne dla środowiska rozwiązanie. Nasze kotły spełniają wymagania programu czyste powietrze, dlatego możliwe jest uzyskanie dofinansowania na zakup takiego kotła.

Kompaktowy kocioł na pellet

Topowe produkty charakteryzują się przede wszystkim kompaktową konstrukcją sprawdzającą się nawet w małych pomieszczeniach. Kocioł na pellet idealnie nadaje się do montażu zarówno do nowego domu, jak i do modernizacji istniejącej już kotłowni. Do niekwestionowanych atutów kotłów można zaliczyć też atrakcyjny wygląd i przydatne funkcje. Sprzęt ma zintegrowaną wysokowydajną pompę, manometr i zawór bezpieczeństwa oraz wbudowane naczynie przeponowe, które pozwala pracować w zamkniętym układzie CO. Ponadto kotły posiadają podświetlany panel z polskim menu umożliwiającym pełną kontrolę nad urządzeniem.

Komfort połączony z funkcjonalnością

Kotły na pellet to nowoczesne urządzenia, które są w pełni automatyczne – same się rozpalą, ustawią odpowiedni tryb pracy i momentalnie rozgrzeją cały dom. Urządzenia wyróżniają się małymi rozmiarami i dużymi możliwościami grzewczymi, dlatego doskonale wkomponują się w każde pomieszczenie. Na przykład kocioł firmy Red pracuje bardzo cicho, dzięki czemu może zostać zamontowany nawet w sąsiedztwie sypialni. Urządzenie oferuje również pełną kontrolę, praktyczny niski kocioł i proste czyszczenie wymiennika.

Ekologiczne kotły CO – ogrzewanie, na które Cię stać

Kotły na pellet to innowacyjne rozwiązanie dla tych najbardziej wymagających klientów. Sprzęt ten łączy w sobie niespotykaną wygodę ogrzewania z niskimi kosztami użytkowania. Rachunki za ogrzewanie już nie będą przyprawiać o ból głowy, bowiem kocioł na pellet daje komfortowe ciepło w przystępnej cenie. Korzystanie z kotłów centralnego ogrzewania na pellet łączy w sobie najnowszą technologię, niespotykaną dotąd wygodę, bezpieczeństwo i stylowy design.

rozpalanie kotła na pellet

Zobacz jak długo obecnie trwa sezon grzewczy w Polsce:

Ogrzewanie na pellet jest jednym z najtańszych źródeł ciepła. Szacuje się, że jest ono tańsze o 20% od gazu sieciowego i o 35% od gazu LPG.

Naszymi kotłami na pellet w tani sposób zapewnisz ciepło swojej rodzinie przez cały sezon.

Komfort użytkowania

Czystość i wygoda to dodatkowe cechy, które charakteryzują nasze kotły. Dzięki temu Twoja kotłownia, może być również pralnią, a na obsługę ogrzewania poświęcisz jedynie 5 minut tygodniowo.

regulacja temperatury piec na pellet
niski piec na pellet

Wydajne i oszczędne ogrzewanie

Dlaczego posiadanie oszczędnego urządzenia jest tak ważne? Ponieważ koszty wydawane na ogrzewanie stanowią znaczną część domowego budżetu.

Tak wyglądają koszty ogrzewania naszymi urządzeniami na pellet, przez cały sezon grzewczy:*

Mieszkanie 50 m²: 900 zł 
Mieszkania 100 m²: 1800 zł
Dom 150 m²: 2700 zł

*Dane mogą się różnić w zależności od stopnia izolacji budynku i zapotrzebowania na ciepło.

Nasze urządzenia skonstruowane są zupełnie inaczej niż przeciętne kotły na pellet

Red Selecta

Nasze urządzenia skonstruowane są zupełnie inaczej niż przeciętne kotły na pellet
podlacz i grzej

Po prostu podłącz i grzej

Poznaj naszą filozofię kotłów na pellet
eco design

Dowiedz się więcej o ekologii naszych kominków

Kominki są zgodne z najnowszą normą EcoDesign 2022
Pellet jest paliwem opałowym powstałym ze sprasowanych…

Co to jest pellet?

Pellet jest paliwem opałowym powstałym ze sprasowanych…