kominek na drewno

Kominki na drewno

Kominki na drewno to doskonałe produkty do dogrzewania pomieszczeń. Blask naturalnego ognia i trzask spalanych polan to najpiękniejsza chwila, jaką możemy sobie podarować zimą.

Przykładowe produkty

Poznaj bliżej funkcjonalność naszych kominków

Kominki na drewno

Naturalna konwekcja powietrza

Ciepło szybko rozchodzi się w otwartej przestrzeni poprzez promieniowanie. Daje to przyjemne uczucie relaksującego ciepła.

Łatwa regulacja spalania

Sterowanie wyglądem ognia oraz temperaturą w pomieszczeniu, odbywa się poprzez zmianę ilość powietrza dostarczanego do paleniska. Za pomocą regulatora możesz kontrolować swój wymarzony kominek. 

Kominki na drewno
Kominki na drewno

Maksymalnie długo czysta szyba

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej budowy komory spalania oraz kurtyny powietrznej, szkło w kominku zostaje bardzo długo czyste. To rzadka cecha, spotykana wyłącznie w najlepszych produktach.

Kominki na drewno

Współpraca z rekuperacją

Szczelna komora spalania to wyjątkowy atut. Użytkownik może w pełni kontrolować proces spalana drewna, a powietrze do spalania może być pobierane z zewnątrz budynku. Dzięki temu wkłady kominkowe idealnie nadają się do współpracy z domami wyposażonymi w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją.

Kominki na drewno

Płaszcz wodny

Kominek oprócz pomieszczenia, w którym jest zamontowany może ogrzać jeszcze dodatkowe pokoje, podobnie jak centralne ogrzewanie. Ciepło do pomieszczeń dostarczane jest poprzez grzejniki lub podłogówkę podłączoną do piecyka.

Wybierz ile pomieszczeń chcesz ogrzać i zobacz produkty w sklepie

Otwarte przestrzenie

Kominek powietrzny

2 lub 3 pomieszczenia

Kominek z rozprowadzeniem powietrza

Cały dom

Kominek z płaszczem wodnym