sergio leoni

Oferty pracy

Czy kiedykolwiek zastanawiało Cię jak wygląda ogień od środka? Zostań członkiem świetnej ekipy, a zobaczysz to na własne oczy. Monotonia? To pojęcie, które u nas nie jest znane. Jeżeli lubisz pracę w doborowym towarzystwie, a wyzwania traktujesz jako nieodłączną część ambicji – jesteś w dobrym miejscu!

Stanowisko:

Techniczny doradca klienta

Miejsce pracy: 68-200 Żary, ul. Słowackiego 4c

Kogo szukamy:

Technicznej, nastawionej na rozwój osoby, która swobodnie komunikującej się w języku angielskim. Nasz idealny Kandydat na to stanowisko powinien posiadać doświadczenie w pracy z klientem oraz doskonale organizować swój czas pracy. Wśród kandydatów na to stanowisko preferowane jest wykształcenie techniczne o profilach zbliżonych do elektronicznego, elektrycznego czy mechanicznego. Mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Opis stanowiska:

  • doradztwo techniczne z zakresu oferowanych urządzeń

  • pomoc w doborze odpowiednich urządzeń

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

  • wykonywanie napraw oraz przeglądów urządzeń

  • kontrola jakości urządzeń przed wysyłką

  • prowadzenie ewidencji napraw serwisowych

  • obsługa reklamacji

  • współpraca z magazynem oraz działem handlowym

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne

  • podstawowa znajomość mechaniki, elektroniki lub elektryki

  • doskonała organizacja czasu pracy, dynamizm w działaniu

  • znajomość języka angielskiego w stopniu swobodnego komunikowania się

  • obsługa komputera

  • prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie w pracę

  • doświadczenie w pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się organizacji

  • szkolenia

  • umowę o pracę

  • dobre wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • niezbędne narzędzia pracy