Patricia Urquiola – Nowość w piecykach MCZ

Patricia Urquiola

Architekt, projektantka wnętrz i produktów, studiowała architekturę w Madrycie i Mediolanie, gdzie otworzyła Studio Urquiola w 2001 roku. Współpracuje z takimi markami jak Cassina, dla której jest dyrektorem artystycznym, Flos, BMW, Moroso, Louis Vuitton, Haworth. Jej prace są obecne w najważniejszych muzeach, a ona wykłada w prestiżowych uniwersytetach i instytucjach.

2. Patricia Urquiola_portrait_02 s

W ramach minimalistycznej i subtelnej konstrukcji podstawa jest elementem łączącym się z domem, zamieniając piec w element wyposażenia.

3. MCZ_Wall_drawings_02 s
mcz wall 2
3. MCZ_Wall_drawings_01 s

Piece na pellet to inteligentne obiekty zaprojektowane do interakcji i komunikacji z nami. Te \”rozmowy z przedmiotami\” wkrótce staną się coraz bardziej powszechne w naszych domach.

2. Patricia Urquiola_portrait_03 s
mcz wall
mcz wall 3

MCZ Wall

Piec na pellet bez przednich wylotów powietrza z czarnej stali z podstawą dostępną w różnych wykończeniach (czarny, kamień, lastryko – rodzaj betonu, szary Beton, drewno). Unikatowy design konstrukcji, która jest umieszczona przy ścianie, ukrywa techniczne elementy pieca, nadając mu wyjątkowo czysty wygląd. Nowe palenisko z zakrzywionymi liniami. Produkt wyposażony w ceramiczną świecę żarową zapewniającą redukcję czasów zapłonu o 40%. Tylny lub górny wylot spalin. Możesz wybrać, czy chcesz mieć pilot zdalnego sterowania (opcjonalny), panel sterowania (opcjonalny) lub sterować za pomocą smartfona.

1. MCZ_Wall_02 s
1. MCZ_Wall_01 s
1. MCZ_Wall_wood