Skip to content
wentor godziny otwarcia
Pon.-Pt. 8:00-17:00
Sob. 9:00-13:00
wentor kontakt
Szybki kontakt68 363 81 88
kominek na drewno

Kotły na pellet czyszczone ręcznie

Mało pracy (tylko 10 min tygodniowo), ciche działanie, dobra cena – to najważniejsze cechy profesjonalnych kotłów na pellet. Dodatkowo, dzięki wysokiej jakości podzespołów, ryzyko awarii zostało ograniczone do minimum.

Poznaj bliżej funkcjonalność naszych kotłów

Kotły na pelet czyszczone ręcznie

Automatycznie zapalany ogień

Ogień w kotłach rozpala automatyczny żarnik, dlatego nie musisz robić tego ręcznie. Ciepło dostarczane jest tylko wtedy, gdy rzeczywiście jest potrzebne. Niska strata rozruchowa, to kolejna zaleta.

Ustaw temperaturę jaką lubisz

Ciesz się komfortowym ciepłem. Ustaw dogodną dla siebie temperaturę, a Twój kocioł zajmie się resztą. Włączy się gdy będzie potrzeba i wyłączy po nagrzaniu pomieszczenia.

Kotły na pelet czyszczone ręcznie
Kotły na pelet czyszczone ręcznie

Niski kocioł

Budowa naszych urządzeń jest bardzo funkcjonalna. Kocioł jest niski, więc każdy z łatwością może dosypać pellet. Optymalnie dobrany zbiornik, pozwala na kilkudniową pracę. Nie męcz się, nie dźwigaj pelletu wysoko. Wybierz niski i funkcjonalny kocioł.

Cicha praca

Nasze urządzenia należą do jednych z najcichszych na rynku. To dzięki nowoczesnym podzespołom, z których korzystamy. Kocioł może być z powodzeniem montowany w pobliżu pomieszczeń dziennych.

Kotły na pelet czyszczone ręcznie
czyszczenie

Proste czyszczenie wymiennika

Wystarczy zaledwie kilka prostych ruchów, aby dokonać czyszczenia i zwiększyć wydajność urządzenia. To łatwa czynność, która nie zajmie Ci dużo czasu oraz Cię nie pobrudzi.

Wygodne wybieranie popiołu

Wybieranie popiołu jest czyste i szybkie. Wystarczy raz w tygodniu wyjąć i wysypać szufladę z popiołem.

Czy wiesz, że taki popiół nadje się idealnie jako nawóz do roślin? Nie musisz go już wyrzucać, możesz rozsypać go w ogrodzie.

Kotły na pelet czyszczone ręcznie
Kotły na pelet czyszczone ręcznie

Cała hydraulika w urządzeniu

Dla zaoszczędzenia miejsca oraz estetyki w kotłowni, cały osprzęt hydrauliczny umieszczony jest wewnątrz kotła. Wystarczy tylko podłączyć urządzenie do instalacji.

Szybki start

Dzięki zastosowaniu nowego żarnika, proces rozpalania został skrócony do minimum. Szybko dostarczanie ciepło oraz oszczędność energii elektrycznej, z pewnością zostanie doceniona.

Kotły na pelet czyszczone ręcznie
Kotły na pelet czyszczone ręcznie

Dofinansowania

Kotły spełniają wymagania programu czyste powietrze. Skorzystaj z EkoDopłaty dla zakupu swojego urządzenia. Z dniem 19.09.2018 ruszył rządowy program Czyste Powietrze, który ma na celu poprawę efektywności energetycznej i walkę ze smogiem.

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie programu.

piecyk na drewno

Może jednak kocioł czyszczony automatycznie?

Zobacz szczegóły naszej oferty
marketing internetowy