Skip to content
wentor godziny otwarcia
Pon.-Pt. 8:00-17:00
Sob. 9:00-13:00
wentor kontakt
Szybki kontakt68 363 81 88
kocioł na pelet czyszczony automatycznie

Kotły na pellet czyszczone automatycznie

Rewolucyjny sprzęt do zadań specjalnych. Kotły automatycznie czyszczą swój wymiennik, ruszt oraz mogą odprowadzać popiół. Wszystko po to, aby zapewnić Tobie więcej wolnego czasu.

Poznaj bliżej funkcjonalność naszych kotłów

Kotły na pelet czyszczone automatycznie

Automatycznie zapalany ogień

Ogień w kotłach rozpala automatyczny żarnik, dlatego nie musisz robić tego ręcznie. Ciepło dostarczane jest tylko wtedy, gdy rzeczywiście jest potrzebne. Niska strata rozruchowa, to kolejna zaleta.

Ustaw temperaturę jaką lubisz

Ciesz się komfortowym ciepłem. Ustaw dogodną dla siebie temperaturę, a Twój kocioł zajmie się resztą. Włączy się gdy będzie potrzeba i wyłączy po nagrzaniu pomieszczenia.

Kotły na pelet czyszczone automatycznie
zasyp

Niski kocioł

Budowa naszych urządzeń jest bardzo funkcjonalna. Kocioł jest niski, więc każdy z łatwością może dosypać pellet. Optymalnie dobrany zbiornik, pozwala na kilkudniową pracę. Nie męcz się, nie dźwigaj pelletu wysoko. Wybierz niski i funkcjonalny kocioł.

Cicha praca

Nasze urządzenia należą do jednych z najcichszych na rynku. To dzięki nowoczesnym podzespołom, z których korzystamy. Kocioł może być z powodzeniem montowany w pobliżu pomieszczeń dziennych.

Kotły na pelet czyszczone automatycznie
automatyczne-czyszczenie

Automatyczne czyszczenie

Kocioł sam dokona czyszczenia rusztu, wymiennika ciepła oraz wyprowadzi popiół do mobilnego pojemnika (opcja dodatkowa). Maksymalna wygoda dla zapracowanych osób.

Automatyczne odpopielanie

Kocioł czyszczony automatycznie z systemem odpopielania, posiada specjalny zbiornik, do którego odprowadzany jest popiół. Teraz nie trzeba tak często wybierać szuflady. Wystarczy opróżnić pojemnik co 1 lub 2 miesiące. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Kotły na pelet czyszczone automatycznie
pompa

Cała hydraulika w urządzeniu

Dla zaoszczędzenia miejsca oraz estetyki w kotłowni, cały osprzęt hydrauliczny umieszczony jest wewnątrz kotła. Wystarczy tylko podłączyć urządzenie do instalacji.

Szybki start

Dzięki zastosowaniu nowego żarnika, proces rozpalania został skrócony do minimum. Szybko dostarczanie ciepło oraz oszczędność energii elektrycznej, z pewnością zostanie doceniona.

Kotły na pelet czyszczone automatycznie
Kotły na pelet czyszczone automatycznie

Dofinansowania

Nasze kotły spełniają wymagania programu czyste powietrze. Skorzystaj z EkoDopłaty dla zakupu swojego urządzenia. Z dniem 19.09.2018 ruszył rządowy program Czyste Powietrze, który ma na celu poprawę efektywności energetycznej i walkę ze smogiem.

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie programu.

marketing internetowy