Skip to content
wentor godziny otwarcia
Pon.-Pt. 8:00-17:00
Sob. 9:00-13:00
wentor kontakt
Szybki kontakt68 363 81 88
montaż kominka żary

MONTAŻ KOMINKA

Największy salon kominków w Żarach zaprasza

Zapraszamy do naszego salonu !!!

Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać idealne urządzenie, dostosowane do potrzeb zarówno estetycznych jak i technicznych. A sprawdzona ekipa fachowo dokona montażu wybranego urządzenia.
Zadbamy o to by ciepło zagościło w Waszym domu. 

Na hasło “internet” otrzymacie Państwo 10% rabatu przy zakupie kominka.

 

Wybór kominka

Nasi doradcy pomogą wybrać najodpowiedniejszy model kominka. Dzięki temu można uniknąć wielu błędów, które można popełnić już na etapie zakupu.

Podpowiemy jaki rodzaj i jaka moc wkładu kominkowego będzie najodpowiedniejsza do posiadanych pomieszczeń. 

Pomożemy wybrać kominek, który będzie nie tylko idealnie wyglądał, ale też idealnie działał odpowiednio dostarczając ciepło do całego domu.

Montaż kominka

Zapewnimy odpowiednich fachowców, którzy szybko i dobrze zajmą się zabudową kominka. Postaramy się by remont nie wymagał dodatkowych przeróbek a usługa została wykonana kompleksowo.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i sprawdzonych wykonawców, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty inwestycji w kominek.

Przed montażem kominka sprawdzimy wszelkie wymogi techniczne, związane z lokalizacją kominka i odpowiednim kominem.

Lokalizacja kominka

Doradzimy najbardziej optymalną lokalizację kominka w pomieszczeniu. Tak by ciepło oddawane przez kominek równomiernie ogrzewało pomieszczenie. Uwzględniamy zarówno oczekiwania użytkownika jak i względy techniczne pomieszczenia. Nasz ekspert pomoże ocenić wytrzymałość stropu pod ciężar kominka do montażu i sprawdzi czy w pobliżu źródła ciepła znajdują się bezpieczne materiały. Szczególnie istotne jest zabezpieczenie elementów instalacji elektrycznej i grzewczej.
Podczas montażu kominka zadbamy również o odpowiednią termoizolację obudowy komina.

Kwestie bezpieczeństwa

Zlecając montaż kominka fachowcom unikniesz niepotrzebnych zagrożeń. Wadliwie zamontowany wkład kominkowy może stanowić zagrożenie zdrowia poprzez nieodpowiednio odprowadzany dym kominkowy.

Podczas montażu instalacji kominkowej należy pamiętać o zabezpieczeniu podłogi przed ewentualnym pożarem. Dlatego pamiętamy też o odpowiedniej płycie kominkowej z przodu kominka.

Kominki z płaszczem wodnym

Pomagamy również w podłączeniu kominków z płaszczem wodnym do istniejącej instalacji centralnego ogrzewania. Instalujemy wymienniki ciepła przy instalacjach dodatkowo zasilanych kotłem. Taki wymiennik stosuje się do połączenia dwóch układów o różnym ciśnieniu.

 

marketing internetowy