Michael Geldmacher – Nowość w piecykach MCZ

Michael Geldmacher

Swoim multidyscyplinarnym doświadczeniem Michael Geldmacher rozpoczął pracę w branży projektowej w 2000 r., Kiedy założył Neuland Industriedesign z Eva Paster. Po pracy z najlepszymi europejskimi firmami w branży domowej, Michael rozwija teraz własne projekty, obejmujące różne obszary projektowe w swoim studio w Monachium. Wnosi swoje doświadczenie do różnych projektów charytatywnych i społecznych.

michael geldmacher

Jak powiedział Mały Książę: “Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Rzeczywiście, dzięki Refleksowi nie widzisz ognia bezpośrednio, ale możesz go poczuć i wyczuć jego blask.

reflex draw
reflex draw2

“Wyobraziłem sobie obraz oświetlonej ogniem jaskini w nocy. Kiedy myślę o tym obrazie, natychmiast czuję serdeczność, bezpieczeństwo i ciepło. I to właśnie chciałbym osiągnąć dzięki Reflex.”

reflex mcz 1
reflex mcz 2

MCZ Reflex

Piec na pellet o zmniejszonej głębokości (31,1 cm) i aluminiowej obudowie monochromatycznej (czarna) lub dwukolorowej (czarna / złota). Płomień jest odbierany inaczej w zależności od kąta widzenia, co sprawia, że ogień w domu jest naprawdę wyjątkowy. Szczelny produkt wyposażony w ceramiczną świecę żarową, która usprawnia czas zapłonu o 40%. Funkcja wyłączenia wentylacji. Możesz wybrać, czy chcesz mieć pilot zdalnego sterowania (opcjonalny), panel sterowania (opcjonalny) lub sterować za pomocą smartfona.

yt cover
1. MCZ_Reflex_01 1
1. MCZ_Reflex_02