Skip to content
wentor godziny otwarcia
Pon.-Pt. 8:00-17:00
Sob. 9:00-13:00
wentor kontakt
Szybki kontakt68 363 81 88

Piece hydro:
idealne do ogrzania mieszkań i całych domów, nawet tych dużych

ogrzewanie air

Dlaczego warto wybrać piecyk na pellet hydro?

Co byś powiedział na temat pieca na pellet, który oprócz tego, że jest łatwy i tani w obsłudze, pozwala także ogrzewać wodę w grzejnikach i ciepłą wodę w  łazience? Że znalazłeś świetną alternatywę dla tradycyjnych kotłów gazowych, które są obecnie coraz droższe. Piece wodne na pellet firmy z oferty Wentor są w stanie doprowadzić wodę do 40 °C w ciągu zaledwie 10 minut.

Nadają się do każdego sytemu grzewczego

Piece na pellet z oferty Wentor mogą służyć do podgrzewania wody zarówno w grzejnikach, jak i podłogówce. Dzięki sterowaniu elektronicznemu, na panelu sterowania zamontowanym na piecu, obsługa i programowanie są niezwykle intuicyjne i szybkie.

Nowoczesna i “zielona” technologia
Nowoczesne piece na pellet wykorzystują najbardziej innowacyjną technologię optymalizacji spalania. Co to znaczy? Oznacza to, że są specjalnie zaprojektowane do spalania pelletu w najbardziej opłacalny sposób, jak to możliwe, poprzez wytwarzanie jak największej ilości ciepła, przy jednoczesnym zapewnieniu niskich poziomów popiołu i zużycia. W nowoczesnym piecu pelletowym ten proces optymalizacji odbywa się w sposób automatyczny i ustandaryzowany. Piec dostosowuje się automatycznie w zależności od zapotrzebowania na ciepło użytkownika, aby zapewnić wymaganą temperaturę przy najlepszej możliwej wydajności.

marketing internetowy