Skip to content
wentor godziny otwarcia
Pon.-Pt. 8:00-17:00
Sob. 9:00-13:00
wentor kontakt
Szybki kontakt68 363 81 88

Piecyki Comfort Air:
idealne do ogrzania kilku pomieszczeń z nadmuchem

ogrzewanie air

Wygodniej, szybciej i taniej niż kominkiem na drewno

Piecykiem na pellet z systemem Comfort Air® można ogrzać całe mieszkanie lub dom. Urządzenie posiada wbudowane dwa lub trzy wentylatory nadmuchowe sterowane smartphonem. Z naprawdę małych wymiarów jak ok. 50×50 cm można ogrzać powierzchnię do 140m2, w zależności od modelu, które dysponują mocą od 8 do 14 kW. Ogromną zaletą jest również umieszczony w piecyku zbiornik na pellet, który wystarczy napełniać raz na 2-3 dni a popiół wybierać raz w tygodniu. Piecyk nigdy nie przegrzeje nam pomieszczenia tak jak kominek na drewno ponieważ jest całkowicie sterowalny. Możemy też ustawić wiele temperatur w ciągu dnia i tygodnia. Gdy jesteśmy w pracy lub śpimy możemy ustawić niższą temperaturę po czym zwiększyć gdy tego chcemy. Wszystko automatycznie. Kominek na drewno tego nie potrafi. Nie mówiąc o dokładaniu drewna w środku nocy czy wracaniu zmęczonym do zimnego domu. Przecież piecyk na pellet sam się włączy i wyłączy.

Ogrzewanie pod całkowitą kontrolą

Comfort Air® umożliwia precyzyjną kontrolę rozprowadzenia ciepła między różnymi pomieszczeniami, gdzie powietrze jest przekazywane. W urządzeniach na pellet sterujemy smartphonem dwoma niezależnymi wentylatorami (trzy wentylatory w piecach Club, Musa, Suite).

Nowoczesna i “zielona” technologia
Nowoczesne piece na pellet wykorzystują najbardziej innowacyjną technologię optymalizacji spalania. Co to znaczy? Oznacza to, że są specjalnie zaprojektowane do spalania pelletu w najbardziej opłacalny sposób, jak to możliwe, poprzez wytwarzanie jak największej ilości ciepła, przy jednoczesnym zapewnieniu niskich poziomów popiołu i zużycia. W nowoczesnym piecu pelletowym ten proces optymalizacji odbywa się w sposób automatyczny i ustandaryzowany. Piec dostosowuje się automatycznie w zależności od zapotrzebowania na ciepło użytkownika, aby zapewnić wymaganą temperaturę przy najlepszej możliwej wydajności.

W przypadku piecyków na pelet firmy MCZ z systemem Comfirt Air, klient powinien dokupić jedynie rury do rozprowadzenia gorącego powietrza oraz kratki. Elementy systemu Comfort Air są dostarczane wraz z piecykiem.

marketing internetowy