Skip to content
wentor godziny otwarcia
Pon.-Pt. 8:00-17:00
Sob. 9:00-13:00
wentor kontakt
Szybki kontakt68 363 81 88
maestro duzy

Wyznaczamy nową granicę ciepła

Maestro

Technologia Maestro pozwala piecykowy na pellet na wyrażanie maksymalnego potencjału, dzięki jeszcze łatwiejszej i bardziej intuicyjnej obsłudze. Zintegrowany dialogi mikrokomputera piecyka ze Twoim smartfonem i jeszcze bardziej poprawioną wydajnością piecyka, który działa doskonale nawet w nieidealnych warunkach.

Maestro to: idealny płomień, łatwa i kompletna aplikacja, podwójne Wi-Fi w standardzie, sonda temperatury Wi-Fi, opcjonalny cyfrowy panel sterowania.

Odkryj tutaj wszystkie zalety całej gamy wydajnych i zdalnie sterowanych piecyków na pellet.

Idealny płomień

Dzięki Maestro spalanie w piecyku jest stale optymalizowane. Urządzenie wytwarza mniej popiołu i pozostawia szybę długo czystą.

To wszystko przekłada się na mniejszą konsumpcję paliwa, niską emisję zanieczyszczeń do atmosfery oraz zdecydowanie mało pracy podczas czyszczenia piecyka.

Maestro
Maestro

Łatwa i kompletna aplikacja

Dzięki aplikacji MCZ MAESTRO korzystanie z piecyka jest jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Wystarczy kilka kliknięć, aby zobaczyć co dokładnie piecyk teraz robi.

Wracasz do domu po stresującym dniu w pracy? Nie ma nic lepszego niż ciepłe powitanie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby go włączyć. Twój piecyk powita Cię najlepszym możliwym płomieniem.

Maestro

Komfortowe ogrzewanie nadmuchowe

„Ciepły oddech” aby szybko nagrzać pomieszczenia lub ledwo „wyczuwalny szept” dla utrzymywania wybranej temperatury. Sam zdecyduj na jakim poziomie chcesz, aby pracował każdy z wentylatorów. Możesz także skorzystać w funkcji Auto lub zupełnej ciszy jaką gwarantuje funkcja No Air. Jeśli Twój piecyk ogrzewa również inne pomieszczenia, pamiętaj, że każdy pokój możesz ustawić inaczej.

Stwórz własna atmosferę, wystarczy ustawić żądaną temperaturę w aplikacji, a piecyk zrobi wszystko sam. Przełącz się na tryb ręczny, jeśli chcesz samemu rządzić płomieniem.

maestro-smartfon-2
maestro-smartfon-1

Podwójne Wi-Fi w standardzie, już w urządzeniu

Aby sterować piecykiem ze smartfona wszystko już jest gotowe. 
Dzięki Wi-Fi Home możesz używać swojego smartfona w domu jak pilota. Po prostu zainstaluj aplikację i połącz swój telefon z siecią WiFi wytwarzaną przez piecyka. To proste.

Drugi moduł Wi-Fi (zdalny) łączy się z internetem przez Twoją sieć domową, aby umożliwić sterowanie piecem, nawet gdy jesteś poza domem. 

Czy potrzeba coś więcej? Zawsze masz wszystko pod kontrolą.

Maestro
Maestro
Maestro

Opcjonalny panel sterowania

Jeśli jesteś przyzwyczajony do bardziej tradycyjnego sterowania piecykiem, wszystkie funkcje aplikacji MCZ MAESTRO są również dostępne w opcjonalnym cyfrowym panelu, zamontowanym na piecu i oczywiście już skonfigurowanym.

Wybór należy do Ciebie.

Pilot zdalnego sterowania

Jeśli nie chcesz korzystać ze swojego smartfona aby sterować piecykiem, wówczas możesz kupić telefon od MCZ do użytku domowego z już zainstalowaną aplikacją MCZ MAESTRO i używać go jako pilota WiFi.

Maestro
Maestro

Zdalna diagnostyka

Możliwość zdalnego diagnozowania urządzenia, dzięki czemu problemy techniczne mogą zostać rozwiązane bez konieczności wizyty serwisanta.

marketing internetowy