Skip to content
wentor godziny otwarcia
Pon.-Pt. 8:00-17:00
Sob. 9:00-13:00
wentor kontakt
Szybki kontakt68 363 81 88

Piece kaflowe

piece kaflowe sergio leoni

Piece kaflowe Sergio Leoni

Włoskie piece kaflowe firmy Sergio Leoni. Prawdziwe działa sztuki z ceramiki, które będą zdobić i ogrzewać dom przez długie lata. Piece Sergio Leoni charakteryzują się własnym, niepowtarzalnym stylem, nawiązującym do najlepszych tradycji rzemieślniczych. Nowoczesne piece kaflowe na drewno i pellet to połączenie sztuki modelowania ceramiki i najnowszych technologii ogrzewania.

Piece Sergio Leoni są prawdziwą ozdobą wnętrza klasycznego i nowoczesnego. Z dostępnych modeli można wybrać piec odpowiedni do każdej aranżacji pomieszczenia. Włoskie piece kaflowe mają tyle wyrafinowania, połysku i estetyki, że przypominają przedmiot sztuki. Są miłe dla oka, ozdabiają pokój i przyciągają wokół siebie innych jak magnes, stając się centrum spotkań dla domowników i gości. Designerski piec kaflowy zmieści się w każdym domu, nawet najbardziej ekstrawaganckim.

Ceramika z której zbudowane są piece, doskonale akumuluje ciepło. Dodatkowo płytki służą przez długi czas i praktycznie nie chłoną brudu, więc łatwo jest dbać o ich czystość i estetykę. Kafle wykonywane są ręcznie a następnie zdobione przez artystów malarzy, który do malowania i dekorowania wykorzystują tylko wysokiej, jakości farby. Mistrzowie, którzy tworzą piece dbają o każdy szczegół, dlatego każdy kafel jest idealnym elementem całości.

marketing internetowy