Poznaj historię Eriki. Zadowolonej użytkowniczki piecyka na pellet.

W jej salonie, na powierzchni około 75 metrów kwadratowych, można zauważyć dominujący, kobiecy akcent. Erika połączyła ze sobą style nowoczesny i prowansalski. Można znaleźć tam kwieciste wazony, wyróżniająca się na tle białej kuchni oraz gołe ściany z drewnianymi, ręcznie wykonywanymi drzwiczkami. I wreszcie, zamiast standardowego kominka opalanego drewnem, w jej salonie znajdziemy piecyk na pellet w stylu vintage z serii Marlene pellet.

W poprzednim domu, Erika posiadała kominek na drewno, jednak nie podobała jej się konieczność dosyć częstego czyszczenia go, dlatego w nowym domu zdecydowała się na piecyk na pellet. Rozwiązanie to wydało jej się bardzo praktyczne; mogła obsłużyć piecyk z poziomu pilota, zaprogramować czas palenia się, a worki z pelletem przechowywać w garażu. Kiedy piecyk został zamontowany, jej rodzina i znajomi zaniemówili. Piecyk Marlene jest wykonany z białych kafli, idealnie podkreślających wygląd wnętrza domu.

Historia Eriki i piecyka Sergio Leoni

Płomień w piecyku wygląda bardzo naturalnie i miękko, dzięki czemu może być konkurencją dla kominków opalanych drewnem. Dodatkowo, pracuje bardzo cicho i w przeciwieństwie do innych piecyków, ogrzewa pomieszczenie bez wentylatora. W dobrze izolowanym pomieszczeniu, piecyk Marlene ogrzeje 85 metrów kwadratowych powierzchni, co wskazuje na jego dużą wydajność.