Skip to content
wentor godziny otwarcia
Pon.-Pt. 8:00-17:00
Sob. 9:00-13:00
wentor kontakt
Szybki kontakt68 363 81 88
ecodesign 2022

Corradi

Ekskluzywne kuchnie opalane drewnem oraz kuchnie zasilane w systemie łączonym z nieograniczoną gwarancją jakości.

Kuchnie na drewno J. Corradi są rezultatem ciągłego poszukiwania doskonałości w wyborze odpowiednich materiałów i sposobów gotowania, które zaczęło się ponad trzydzieści lat temu. Było to w 1979 roku, gdy Giuseppe Corradi zaprojektował i zbudował swój pierwszy model zaczynając od podstawowej idei: „Moje kuchnie opalane drewnem muszą być piękne i służyć latami”.

Ekskluzywne kuchnie

Tradycja włoskiej kuchni

Tak jak to było wtedy tak i dzisiaj w kuchniach J.Corradi nie ma kompromisów. Materiały muszą być najwyższej jakości by zagwarantować solidność i użyteczność w każdym szczególe przez długie lata. Najistotniejszy jest wybór odpowiedniej grubości elementów ze stali nierdzewnej, żeliwa oraz elementów chromowanych w celu zapewnienia im największej odporności na zużywanie się. Głęboka komora spalania wykonana z ogniotrwałych materiałów zapewnia optymalny proces spalania, który pozwala uniknąć ciągłego dokładania drewna.

Kuchenki J. Corradi to optymalne rozwiązanie zarówno w aspekcie jakości gotowania oraz ekologicznego ogrzewania. Gotując potrawy za każdym razem możesz wybrać sposób zasilania kuchenki (drewno, gaz, prąd), która w międzyczasie przyjemnie ogrzewają pomieszczenie, w którym stoi a w wersji Thermo może produkować ciepłą wodą do instalacji C.O. w całym domu.

Pod koniec 2012 roku firma została przejęta przez Grupę MCZ, największego gracza na rynku ogrzewania drewnem i peletem. Już w pierwszych miesiącach 2013 roku mariaż pomiędzy doświadczeniem rzemieślniczym J.Corradi i komercyjnemu podejściu Grupy MCZ dała owoce w postaci nowej linii kuchenek na drewno z nowym, ale prostym designem o nazwie Neos. To pierwszy krok w kierunku zwiększenia liczby potencjalnych klientów szerzących przyjazny dla środowiska styl życia.

Nieograniczone możliwości zaprojektowania wyglądu. Wybranie J.Corradi oznacza zaoferowanie sobie szerokiej gamy rozwiązań, które są w stanie sprostać wymaganiom estetycznym nawet najbardziej wybrednych. Niezliczone kombinacje wykończenia jak i detali sprawiają że każda kuchenka J.Corradi jest wyjątkowa.

Mamy możliwość wyboru:

– elementy z mosiądzu lub ze stali nierdzewnej emaliowane w przeróżnych kolorach,
– klamki zdobione różnymi detalami z chromowanego mosiądzu i porcelany, które mogą być dopasowane do koloru kuchenki,
– kafle z ceramiki lub ręcznie malowanej Majoliki (ceramika pokryta nieprzezroczystą polewą ołowiowo-cynową o bogatej kolorystyce), które mogą być dobierane w różnych kombinacjach,
– dostosowanie do wymagań względem zasilania (drewno, gaz, prąd), ilości palników-płyt grzewczych (trzy, cztery, pięć) oraz pojedynczego lub podwójnego piekarnika o rożnych wymiarach,
– obudowa boków ze stali nierdzewnej lub Majolika,
– nóżki z piaskowanego mosiądzu.

Najwyższej klasy kuchnie na drewno, gaz, prąd i pelet.
Od prostych modeli po całe zestawy. Odkryj cztery style J.Corradi.


Kuchnie J.Corradi występuję w czterech seriach:

Country – dopracowane detale, jakość wykończenia dla prawdziwego szefa kuchni.
Neos - proste linie i kształty, idealne do bardziej współczesnych wnętrz.
Neos – proste linie i kształty, idealne do bardziej współczesnych wnętrz.
Borgo Antico - ponadczasowy urok pięknych kafli.
Borgo Antico – ponadczasowy urok pięknych kafli.
Rustica - tradycyjne kuchnie na drewno.
Rustica – tradycyjne kuchnie na drewno.
Corradi

Produkty marki J.Corradi sprzedawane są tylko przez wybranych partnerów handlowych firmy Wentor. Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!

 

Doradca techniczno-handlowy marki J.Corradi:

Arkadiusz Kasica
tel. 506 603 288
e-mail: a.kasica@wentor.pl

marketing internetowy