Skip to content
wentor godziny otwarcia
Pon.-Pt. 8:00-17:00
Sob. 9:00-13:00
wentor kontakt
Szybki kontakt68 363 81 88

Andorra – piecyk na drewno od Thorma

Piecyk kominkowy o nowoczesnej konstrukcji. Półokrągła szyba zwiększa wizję ognia. Zapewnia wspaniały spektakl płomieni oraz bardzo wysoką wydajność grzewczą (A). Piecyk na drewno ma wbudowany seryjnie systemem oczyszczania szyby (kurtyna powietrzna). 
Solidna konstrukcja piecyka zapewnia bezawaryjną pracę przez wiele lat. Wnętrze wyłożone jest wermikulitem dla zapewnienia skutecznego i czystego spalania drewna.
Piecyk wykonany jest z blachy pomalowanej proszkowo na kolor czarny. Idealnie wpasowuje się w nowoczesne i minimalistyczne wnętrza.
Zintegrowany panel konwekcyjny umożliwia umiejscowienie pieca w bliskiej odległości od ściany. Nowoczesne wzornictwo łączy się z ponad 100 letnim doświadczeniem firmy Thorma.

Piecyki Thorma są wyjątkowo szczelne

Piecyk pobiera całe potrzebne powietrze z zewnątrz bez zużywania tlenu z pomieszczenia. Oznacza to, że może być zainstalowany w bardzo szczelnych domach, które są wyposażone w rekuperację czyli wentylację mechaniczną.

Piecyk a drewno z wnętrzem z wermikulitu

Piecyki na drewno Thorma posiadają komorę spalania wyłożoną w całości wermikulitem. Jest to materiał naturalny znakomicie izolujący ogień. Dodatkowo wermikulit pozostaje czysty podczas palenia. Piecyki Thorma charakteryzują się brakiem szybra. Jest to celowe działanie, gdyż konstrukcja oraz zmiany w dopływie powietrza do spalania całkowicie eliminują konieczność stosowania przestarzałych szybrów.

Regulacja procesu spalania

Jeden suwak (dla powietrza pierwotnego i wtórnego) czyni kontrolę spalania zdecydowanie łatwiejszą.

\"\" \"\"

piecyk na drewno

Andorra - piecyk na drewno firmy Thorma

Dane techniczne:

Klasyfikacja energetyczna: A
Moc nominalna: 7,5 kW
Zakres regulowany mocy: 3,8-11,2 kW
Powierzchnia grzewcza: 75 m2
Wydajność: 82,3%
Paliwo: drewno, brykiet z węgla brunatnego
Dolot powietrza: tak
Wylot spalin: fi 150mm
Waga: 88 kg
Gwarancja: 2 lata

marketing internetowy